Lot 554
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Hollandse School (20e eeuw)

Duinpaadje

rechtsonder onduidelijk gesigneerd

olieverf op papier, 100x70 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60