Lot 553
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jeanne van der Harst-Johns

Waterlelies

rechtsonder gesigneerd en gedateerd '87

olieverf op doek, 90x90 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60