Lot 552
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Mien van Koppenhagen

'Dotterbloemen'

middenonder gemonogrammeerd en gedateerd '74

gemengde techniek op board, 99x74 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50