Lot 551
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jef van Hoof

'Paysage avec canal'

rechtsonder gesigneerd in initialen en gedateerd '57, tevens in dorso gesigneerd, gedateerd en getiteld

olieverf op doek, 79x119 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120