Lot 550
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
G. Malisch

Stilleven met rozen, fruitschaal en schilderijen

rechtsonder gesigneerd , en tevens in dorso gesigneerd en gedateerd 1990

olieverf op doek, 79x92 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700