Lot 549
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jeanne van der Harst-Johns

Stilleven met witte kan, narcis, pompoen en portretje

rechtsonder gesigneerd en gedateerd '89

olieverf op doek, 80x90 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50