Lot 548
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Enzo Sacheli en Jeanne van der Harst-Johns

Abstract landschap (2x)

beide gesigneerd

olieverf op doek (2x), 49x59 cm en 34x50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30