Lot 547
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
S. Giorolano

Zuid-Europees straatbeeld met fontein en cypressen

rechtsonder onduidelijk gesigneerd

olieverf op doek, 48x58 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90