Lot 546
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Hannie Bal (1921-2012)

Kerkje Elounda, Kreta

linksonder gesigneerd en gedateerd 1972

inkt met aquarel op papier, 35x48 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25