Lot 545
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Fujio AKai

Abstract

rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd 1982

kleurenlitho, oplage 13/15, 49x69 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25