Lot 540
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
O Vos (20e eeuw) (2x)

Muzikanten

rechtsonder gesigneerd

olieverf op doek en olieverf op board, 95x70 en 80x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30