Lot 539
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Arie Kater (1922-1977)

Portret

rechtsonder gesigneerd

olieverf op doek, 100x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325