Lot 538
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Henk van Putten (1936) (2x)

geometrische composities

gesigneerd en gedateerd op achterzijde en rechtsonder

olieverf op paneel en olieverf op doek op paneel, 80x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35