Lot 537
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Willem Thijs (1932), 2x William Linthout, J Verbeek en kleurendruk (5x)

Antiocoli Corrado; Zuiders landschap; Rivierlandschap; Glimlach van blauwe lippen; man met trekzak

waarvan de meeste gesigneerd

gouache op papier, aquarel, aquatint, pastel op papier, van 38x49 tot 60x80 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25