Lot 535
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
J Verbeek (20ste eeuw) en daarbij een kleurendruk

Zuiders landschap; Rivierlandschap

beide gesigneerd rechtsonder

aquarel en aquatinta in kleur, 38x49 en 40x58 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25