Lot 534
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Willem Thijs (1932)

Zuiders landschap

gesigneerd en gedateerd 83 rechtsonder

gouache op papier, 44x64 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45