Lot 533
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
William Linthout (20ste eeuw) (2x)

Glimlach van blauwe lippen; Man met trekzak

beide gesigneerd en gedateerd

pastel op papier, 60x80 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25