Lot 530
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jurjen Fontein (1949)

Piano in landschap

gesigneerd in potlood rechtsonder

kleurenlitho (oplage 34/65), 58x78 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35