Lot 525
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Włodzimierz Jan Zakrzewski (1946)

gesigneerd (rechtsonder) en gedateerd 15.25.1986-2' (linksonder)

gemengde techniek op papier, zonder lijst, 26,5x26,5, bladmaat: 35x43 cm

Herkomst: Galerie Nouvelles Images.

€ 120,00

Hamerprijs: € 120