Lot 524
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019

Pat Andrea (1942)

met potlood gesigneerd (rechtsonder)

kleurenlitho, oplage 5/50, print: 52x58 cm (met lijst: 91x106 cm)

Conditie: passe-partout met waterschade, litho licht gegolfd (niet uit de lijst bekeken)

€ 70,00

Hamerprijs: € 70