Lot 515
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jean-Pierre Zoetbrood (1951) - 2 werken

1 zeefdruk, met potlood gesigneerd en gedateerd '1990 (rechtsonder), genummerd 3\42/75, zonder lijst, 50x65 cm

Daarbij een collage van Zoetbrood, niet gesigneerd, 50x65 cm (zonder lijst)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.