Lot 514
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019

Wim Claessen (1951)

ongesigneerd

beschilderde boekpagina, 21,5x14 cm (met lijst: 52x61 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 25,00

Hamerprijs: € 25