Lot 512
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jan-Hein van Melis (1962)

Buiten-bromfiets-viltcircuit

gesigneerd in initialen, getiteld en gedateerd 1991 (linksonder)

collage en gemengde techniek op karton (mogelijk schoenendoos), 38x42x2,5 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 25,00

Hamerprijs: € 25