Lot 511
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019

Willem Jan Kersten (1949)

Negatieven

gesigneerd, getiteld, gedateerd 94 en met opdracht (op de achterzijde)

drukinkt op karton, zonder lijst, 33,5x47 cm

De prent was beeld op de uitnodiging van de expositite 'Willem-Jan Kersten schilderien' bij Galerie Voorwaar, Dordrecht 1996.

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 25,00

Hamerprijs: € 25