Lot 510
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Paul van der Eerden (1954) (3x)

I. Ik sta op het Plein hemelse vrede
met inkt gesigneerd en gedateerd ’89 (op de voorkant) boekje met fotokopieën (20 pagina’s) 19x14 cm

II. Hallo ik ben Paul,
inkttekening op papier, zonder lijst, 30x10,5 cm

III. Zonder titel
gestempeld ‘Paul van der Eerden Rotterdam’ (op laatste bladzijde) geïllustreerd boekje met drukletteralfabet, geborgen in een versneden envelop.

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 60,00

Hamerprijs: € 60