Lot 509
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Paul van der Eerden (1954)

How to draw the nude technique cézanne

gesigneerd en gedateerd 1979 (linksonder)

potlood op gekleurd papier, zonder lijst, 35x24 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.