Lot 508
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Paul van der Eerden (1954)

gesigneerd en gedateerd ‘paul en joke 1990’ (middenonder)

gemengde techniek en collage op papier, zonder lijst, 30x42 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 25,00

Hamerprijs: € 25