Lot 506
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Paul van der Eerden (1954)

gesigneerd en gedateerd '90 (rechtsonder)

gemengde techniek op papiercollage, 24x31,5 cm (met lijst: 51x15 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 40,00

Hamerprijs: € 40