Lot 505
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Joop Vugs (1957)

Zonder titel (3)

alle gesigneerd en gedateerd 1985

3x gemengde en collage op papier, elk 20,5x29 cm (met lijst: 26,5x34 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Conditie: één werk met glasbreuk.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.