Lot 504
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019

Cees Andriessen (1940)

I. Ik heb niets geweten voor ik roerloos werd (André du Buchet)
II. Zonder titel

beide gesigneerd en gedateerd 1987 (middenonder)

beide inkt en verf op papier, elk 73x51 cm (met lijst: elk 78,5x56 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 25,00

Hamerprijs: € 25