Lot 503
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019

Cees Andriessen (1940)

gesigneerd en gedateerd 1988 (middenonder)

inkt en kleurpotlood op papier, 54x83 cm (met lijst: 71x101 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 25,00

Hamerprijs: € 25