Lot 501
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jiří Dokoupil (1954), Rob Scholte (1958) and Peer Veneman (1952)

3 grafieken uit de 'Code' reeks, alle met de hand gesigneerd en gedateerd, zonder lijst, elk 29x40 cm

Conditie: (alle bladen in het midden gevouwen zoals uitgegeven, in zeer goed conditie)

Volgrecht is van toepassing op dit lot.