Lot 520
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

gesigneerd en gedateerd

ets, eigen druk, E.A., ingelijst met glasschade, 50,5x70,5 cm

Herkomst: Nalatenschap Jaap Buitenhuis.