Lot 519
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019

Anton Heyboer (1924-2005)

Rood

gesigneerd en gedateerd

bewerkte ets, ingelijst met glasschade, 64x100 cm

Herkomst: Nalatenschap Jaap Buitenhuis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90