Lot 518
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

Eenheid en de twee vrouwen erbij als bewuztzijn

tweemaal gesigneerd en gedateerd juni 1980

bewerkte ets, eigen druk, in lijst: 64x100 cm

Herkomst: Nalatenschap Jaap Buitenhuis.