Lot 517
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Anton Heyboer (1924-2005)

meermaals gesigneerd

ets in bewerkte kunstenaarslijst, opgedragen aan Jaap Buitenhuis. (glasplaat kapot)

Herkomst: Nalatenschap Jaap Buitenhuis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280