Lot 44
Vendue Next Door veiling - Forepark - 7 januari 2019
Olieverf op doek - Bomschuiten op het strand

Links onder gesigneerd.

66x77 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60