Lot 35
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
A. Leermans

Geabstraheerde bomen, linksonder gesigneerd en gedateerd '67, gemengde techniek op papier, met lijst: 61x76 cm

€ 25,00
€ 50,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45