Lot 2147
Vendue Next Door veiling - Forepark - 7 januari 2019

Een paar verguld met zwart metalen kandelaars

20e eeuw.

H 33 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70