Lot 30
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Sophia Doclean (1931)

Oost-Europees boerenerf met figuren, gesigneerd en gedateerd 1968 rechtsonder, olieverf op doek, 50x69 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45