Lot 586
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Sacha (20e eeuw) (2x)

Le bougnat; Winterlandschap

beide gesigneerd en gedateerd rechtsonder

beide acryl op doek, 45x60 en 26x34 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80