Lot 594
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Gustaaf van der Braak (1934-2011)

Damesportret

rechtsonder gesigneerd

olieverf op doek, zonder lijst, 60x40 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70