Lot 501
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Jeanne van der Horst (1961)

ongesigneerd

zwart-wit foto, zonder lijst, 28x28 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 20,00
€ 30,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25