Lot 511
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

met potlood gesigneerd en gedateerd 1989 (middenonder)

kleurenlino, genummerd 9/11, 46x62 cm (met lijst 61x91 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 40,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25