Lot 512
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

met potlood gesigneerd en gedateerd 1986 (middenonder)

kleurenhoutsnede, genummerd 4/12, 62x93 cm (met lijst: 68x98 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 20,00
€ 30,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40