Lot 518
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

met potlood gesigneerd en gedateerd 1985 (middenonder)

houtsnede, genummerd 9/10, 93x63 cm (met lijst: 98x68 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 40,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35