Lot 519
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

gesigneerd en gedateerd 1988 (middenonder)

inkt en kleurenpotlood op papier, 54x83 cm (71x101 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 30,00
€ 50,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60