Lot 520
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

met potlood gesigneerd en gedateerd 1987(middenboven)

houtsnede in kleur, genummerd 9/10, 63x93 cm (met lijst: 68x98 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
€ 20,00
€ 40,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20