Lot 522
Next Door veiling - augustus 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

'The level of love'

tweemaal gesigneerd en gedateerd 1983

gemengde techniek en fotocollage op papier, zonder lijst, 70,5x100 cm

Herkomst: Collection Jaap Buitenhuis (1929-2017).

€ 400,00
€ 600,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220