Lot 620
Next Door veiling juni 2018
Atila (1931-1987)

Zonder titel (6x)

alle in potlood gesigneerd en gedateerd '64

6 etsen, genummerd 5/25, 27/30 en 27/50, zonder lijst, elk 38x28 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40